Категории
Блог вълна
„полу – затворените” ни оЧи – веЧе, не вършат никаква работа и за никого.., от нас..!
от: nikolaigatzev
Категория: Политика
Прочетен: 1530
Гласове: 4
Коментари: 2
Вълнообразно
Най-четени
Последно прегледани
- Предай нататък от dobromirdimitrov
- Миг от sarang
- ВСИЧКИ НЕНОРМАЛНИ РАБОТИ СВЪРШВАТ ЗЛЕ от rosiela
- Жив е той! Жив е! от katan
- Педофило-лгбейташката болшевишко-брюкселска сган започва наказателна процедура срещу България за прекомерен дефицит от breaker007
- Само едно лято... от stela50
- Само за мъже: Не се страхувайте от тъщата! от avangardi
- Смяна на времето от donchevav
Политика
- Семейството като знаме, държавата като изпитание
от meteff - Нищо ново в мвр! днес ще има акция "светлина", в други ден - "тъмнина", третият ден ще борим наркотрафика, а в четвъртия, опасното шофиране. от kolevdobri
- Държавните институции работят от мудно по-мудно. защо? защото се управляват от подставени лица. от kolevdobri
- Кошница с(без) грижа" от stotzen