Blog.bg - безплатен блог хостинг и блог портал


Блог вълна

Радост за несретника

Ще започна поста си с нещо на пръв поглед далеч от днешното злободневие относно ЦСКА, но само на пръв поглед... На 30 юни 1971ва година бях началник караул. Там ме завари вестта за гибелта на "Гунди" и "Котара

от: vencivaleri1951

Категория: Спорт
Прочетен: 4039 Гласове: 12 Коментари: 8


Вълнообразно