Blog.bg - безплатен блог хостинг и блог портал


Блог вълна

За обезпаметяването на българия

Край Витиня има паметна плоча на двама големи български/и след това всичко останало/ футболисти-"Гунди" и "Котето" До гибелта им при мач срещу моя ЦСКА винаги съм бил доволен когато поради една или

от: vencivaleri1951

Категория: Политика
Прочетен: 7394 Гласове: 15 Коментари: 7


Вълнообразно